Plaid shirt

29. července 2014 v 22:33 | Nelly Horinková |  Outfity
S dvoudenním zpožděním (úterý místo neděle) postuji článek a asi Vás nepřekvapí, že se týká outifitu. Jsem si vědoma toho, že už to těmi outfity začíná být přeplněné, když není mezitím článek jiného druhu, ale zatím jsem neměla co jiného s Vámi sdílet. Na středu slibuji článek, který o outfitu nebude. A v budoucnu se můžete ode mě těšit na novinku, kterou je publikování mých článků v internetovém časopisu Upgrade make-up! Do tohoto měsíčníku o make-upu budu přispívat se svými postřehy z módy a myslím, že určitě je na co se těšit :) článek vždy zároveň zveřejním i zde s odkazem na celé číslo časopisu.
Den, kdy jsem měla na sobě tento outfit, byl dlouhý a únavný ale povedený. Líčila jsem sedm účastnic kurzu fashion design. Jsou to studentky Miami univerzity v Ohiu a u nás v Plzni měli třítýdenní program, při kterém si každá z nich vytvořila jeden model, který se následně prezentoval na módní přehlídce. Líčení bylo původně určené jako ukázka ke krátké prezentaci, kterou jsem vedla na téma fotomakeup, ale nakonec ukázka nestačila, holky chtěly nalíčit všechny! Jak focení dopadlo, můžete vidět na koci stránky (koláž z neretušovaných fotek).

Pro tento den byla pro mě volba outfitu náročná. Potřebovala jsem působit módně ale nenuceně aq zároveň se cítit pohodlně abych odvedla svou práci co nejlépe. Boty, které dokonale splňují požadavek pohodlí+atraktivita jsou jednoznačně moje "Traktorky". Tuto přezdívku dostali od jednoho kamaráda, který řekl, že jejich podrážka mu připomíná gumu od traktoru. Pohodlí zaručuje i volná kostkovaná košile, kterou jsem přepásala výrazným opaskem v barvě z kostky.

Fotograf: Karolína Šramotová
Kostkovaná košile: HM, opasek: tržnice v Bibione, podkolenky: FF, boty: tržnice v Bibione.
Líčení: nejvýraznější je megááální rozjasňovač Inglot (oční stíny číslo ), černé oční stíny Sleek z paletky Vintage Romance, podkladová báze FamousX, makeup Dermacol Mattcontrol odstín č.4. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama