Head-flower-beauty-power

28. října 2014 v 14:00 | Nelly Horinková
Fotografie vznikly na fashion workshopu Hvar.

Lektor: Igor Adler
Modelka: Martina Špačková
Makeup, hair: Vendula Lukesová
Styling, foto, postproces, květinová hlava: Nelly Horinková

Letos jsem se již po páté účastnila fashion workshopu na ostrově Hvar. Kromě tradiční role stylistky jsem se tentokrát účastnila jako fotografka. Mnohokrát děkuji Igorovi Adlerovi a Vendule Lukesové že mi pomáhali při mém boji s technikou a prozradili mě i mým kolegům spoustu rad a triků ve focení.


Podle posledních trendů ve fotografii jsme do programu zařadili také focení s květinovou hlavou. Pro dosažení čistého stylu jsem k helmě oblékla minimalistické bílé šaty a scénu jsme zasadili do městského prostředí. Já jsem si jako pozadí vybrala tmavozelené okenice, další volbou byl bílý kámen a palmový list v popředí.

Na Martinčině portrétu není moc co retušovat, má dokonalou pleť i tvar obličeje. Celou práci zde za mě odvedla příroda a skvělá make-up artistka Vendula Lukesová. Já už jsem pouze odstranila drobnosti, projasnila tvář, zbavila se tmavších míst pod očima, zvýraznila oči a pozvedla jsem vlasy. Této scéně velmi slušeli barevné filtry, nemohla jsem se rozhodnout který zvolím, nakonec jsem udělala průzkum, ve kterém zvítětili varianty Wilderness a Darkmagic.Výsledné fotografie:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama