Somewhere between

4. listopadu 2014 v 11:28 | Nelly Horinková |  Outfity

Gia Maria Carangi je považována za vůbec první supermodelku světa. Byla nádherná a sexy a úplně jiná než všechny ostatní modelky té doby ale brzy chtěl každý vypadat jako ona! Zemřela ve 26 letech. Lidé ji milovali možná proto že věděli že je stále někde na pomezí, někde mezi životem a smrtí, byla někde mezi...

Život a smrt... síla a klid.
Jestli skončím dnes, stejně to stálo za to.
Ty strašné chyby, které jsem udělala a které bych napravila kdybych mohla.
Ty bolesti, které ničili a děsily mou duši.
To všechno stálo za to...
Že mi bylo dovoleno jít tam kam jdu... což je peklo na zemi, nebe na zemi... zase zpátky, dovnitř, pod, někam mezi, skrze to, do toho a nad.
--- Gia

Ačkoliv jsem návrhářka, moc jmen modelek neznám, ale ona je nezapomenutelná, a to i díky filmu Gia (ve kterém ji hraje Angelina Jolie a který doporučuji!!). Dnešní outfit i fotografie jsou inspirované jejím stylem a životem, samozřejmě s novodobým nádechem :) Černé šaty, které tu mám na sobě jsem nedávno vyhrabala u babičky na půdě. Patří mojí mamince a nosila je když jí bylo stejně jako teď mě! I botám mám citovou vazbu, koupila jsem si je na trhu na dovolené v Bibione za poslední peníze (přesněji poslední rodinné peníze :D), cenu jsme usmlouvali na 30 euro a byla to nejlepší koupě ever!

Šaty- po mamince, kožuch- vlastní výroba, boty- tržnice v Bibione.
Fotografie- Al Marty PHOTOGRAPHYUM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama