Styling pro každého- Fashion workshop Hvar září 2014

26. listopadu 2014 v 9:27 | Nelly |  upgrade NEWS
Jako každý měsíc je tu i tentokrát můj listopadový článek pro internetový magazín Upgrade News, celý si ho můžete prohlédnout zde:

UPGRADE NEWS

Styling pro fashion workshop Hvar
Fashion workshop Hvar září 2014

Když jsem o prázdninách v roce 2012 posílala svoje portfolio do konkurzu na dalšího člena týmu pro zářijový workshop na ostrově Hvar, vůbec sem netušila, jak to změní můj život. Tvoření stylingu mě mnohé naučilo, získala jsem zde cenné zkušenosti a také mnoho přátel. Od té doby už jsem byla na Hvaru pětkrát a po celou dobu se snažím vymýšlet nové neotřelé stylingy a nabízet účastníkům co nejširší škálu všech módních stylů.

Styling na focení se od stylingu osobnostního značně liší, jsou to dva rozdílné světy. U osobnostního se řídíme stylem člověka, jeho vkusem, zaměstnáním, koníčky a barevnou typologií, dbáme na pohodlí a spokojenost nositele. U tvoření outfitu na focení nás vkus modelky nezajímá, její vzhled si makeupem a hairstylingem přizpůsobujeme k obrazu svému, jednotlivé kousky často upravuji špendlením nebo kolíčky, outifity jsou nepohodlné, pozornost je extrémně zaměřena na atraktivitu, extravaganci, módnost a někdy až přehnané vyjádření stylu nebo záměru návrháře.

Letošní specialitou bylo například focení v prostředí přímořského hřiště, kam jsem zasadila ryze sportovní outfity. Sportovnímu stylu byl přizpůsoben celkový vzhled všech modelek sladěný do tmavě modré a růžové barvy. Nechyběli sportovní podprsenky, legíny, pružné materiály ani rekvizity jako míčky a pálky. Místo obuvi měly modelky na nohách omotané růžové šňůrky. Tmavomodré kousky jsou dílem mladé módní návrhářky Karolíny Šramotové.

Na mé oblíbené lokaci ve vesničce jménem Sveta Nedilja jsme tentokrát fotili velmi promyšlenou scénu. Její součástí byl i model a rekvizity jako prut, ryby a harpuna. Vytvořili jsme postavu sexy sebevědomé krásné ženy, která si v boji o přežití poradí klidně i bez muže, který ale stále v jejím životě sehrává důležitou roli. Tato scéna ukazuje postavení ženy v dnešním světě. Outfit je sjednocený do rudé barvy, červená zde symbolizuje sílu, sexapeal a krev. Podprsenka použití jako top a maxi dlouhá sukně vyjadřují ženskost a navíc jsou žhavým módním trendem.

Samozřejmostí pro focení u moře jsou plavky, kromě klasických plavek, kterým jsme vdechli společně s Vendulou Lukesovou glamour nádech přidáním doplňků jsem jako již tradičně přivezla i plavky stylizované. Tentokrát to byli mořské panny. Vlastnoručně vytvořené modely v barvách moře, zdobené opravdovými mušlemi a lasturami.

Nezapomínám samozřejmě ani na city styl který reprezentovala například Rebeka ve vzorovaných leginách a tunice v zelených a tyrkysových odstínech doplněné červenými doplňky a vestou. Tento outfit pohodlností, střihy a množstvím doplňků naprosto splňuje podmínky city stylu, cítíme v něm ale také doteky afrického etna.

Dále jsem si připravila "květinovou hlavu" která je aktuálním trendem ve focení. Ta moje byla v bílé barvě, ve středech květin lehce do zelena a růžová. Okvětními lístky byla pokrytá opravdu celá hlava, v centru pozornosti byly dvě lilie a dvě růže. Takto okázalou ozdobu hlavy už jsem doplnila pouze minimalistickými úpletovými šaty z vlastní tvorby.

Modelky si asi nejvíce oblíbili styl ulice inspirovaný klipem od Rihanny "We found love". Tento styl kombinuje dívčí a boyfriend střihy, je provokativní, sexy, živý a mladistvý.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama