Katedrála svatého Bartoloměje

21. prosince 2014 v 22:43 | Nelly |  Outfity
Celé dětství jsem trávila v jižních Čechách, v malé vesničce jménem Hracholusky u Prachatic. Když mi bylo patnáct odstěhovala jsem se kvůli střední škole do Třeboně. Třeboň je nádherné klidné město, plné parků, květin a památek. Po maturitě jsem se přestěhovala do Brna. Brno je oproti Třeboni velmi rušné a živé, plné příležitostí a kultury. Po třech letech jsem dokončila školu i zde a opět mě čekalo stěhování, tentokrát do Plzně.

Katedrála svatého Bartoloměje je jednou z nejznámějších Plzeňských památek. V Plzni jsem zatím jen něco málo přes rok, stále o ní objevuji spoustu informací a stále více se do ní zamilovávám.

Už třikrát jsem musela všechno opustit. Všechny, které jsem znala, místa, která jsem si oblíbila a hlavně životy, které jsem si vybudovala. Skoro každé ráno, těsně po probuzením než otevřu oči prožiju krátkou chvilku, kdy si myslím že se budím jinde. Cestování je super, ale já nejsem cestovatelský typ. Už nechci nikdy nic opouštět...

Dnešní outfit je maličko vánoční a maličko princeznovský, přesně jak se ke katedrále hodí! Původně jsem měla v plánu obléct si volnější košili, ale pak jsem si uvědomila, že je to poslední letošní příležitost vzít si něco upnutého přes bříško. Po vánocích budu sněhulák, tři obří koule na sobě. Nosit budu hábity protože do ničeho jiného se nevlezu. Ať žije kapr a cukroví!

Veselé Vánoce vám všem!


Fotograf:
Michaela Smetanová
Outfit:
triko- Takko, sukně- Zara, silonky- Calzedonia, boty- second hand, pelerína- vlastní výroba, prsteny- HM a Gate, čelenka- gate


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama