Rovnováha

22. března 2015 v 20:30 | Nelly |  Outfity
Věřím v osud, v duši, v nesmrtelnost, v existenci nadpřirozených sil a věřím že na světě panuje rovnováha. Rovnováha. Není dobro bez zla, štěstí bez smutku, den bez noci, světlo bez tmy, černá bez bílé... Nikdy sem si to neuvědomovala silněji než teď.

Před několika dny jsem v jednom okamžiku ztratila dva přátele a domov. Nic na světě by mě na tenhle hrozný okamžik nemohlo připravit. Můžu být jak chci smutná ale jejich pocity už nezměním a ani měnit nechci. Nestojím o to mít v životě někoho, kdo nestojí o mě. Ještě ten večer se do mého života vrátil někdo, kdo mi tuhle ztrátu každý den tisícinásobně vynahrazuje. Je to jako bych za štěstí, které teď prožívám musela zaplatit nějakou ztrátou. Nebo jako by on byl odměnou za ty příšerné chvíle co jsem prožila. V každém případě z toho plyne spoustu ponaučení. Žádný zlý okamžik netrvá věčně. Neupínejme se k tomu co jsme ztratili, ale k tomu, co jsme získali. Važme si přátel, které máme, milujme je, hýčkejme si je a nebojme se budoucnosti, která je před námi.

Dnes jsem si pro Vás připravila pohodový pastelový outfit. Už jsem se zmínila o tom že moje barvička pro tuto zimu je modrá a nejčastěji babyblue. Moje kamarádka si tak jako já modrou oblíbila zářivě oranžovou. V těchto barvách máme kabelky, nákrčníky a čepice, takže když jdeme spolu po ulici doslova záříme! Pozornost lidí je nám milá a tak ladíme outifty abychom vypadaly jako sestry. Ráda se inspiruji tím, co ona nosí. Nu, snad se mi povede Vám to někdy přiblížit i na fotografii nebo dokonce v celém článku ;)

Fotograf: Michaela Mlejnková
Outfit: chlupaté klapky na uši Gate, babyblue nákrčník Mohito, bílý kabátek Orsay, babypink minkina z neoprenu Mohito, babyblue superstrrench džíny HM, ombré ponožky Calzedonia, plátěné tenisky HM, babyblue kabelka Orsay


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama