Červenec 2015

Split

29. července 2015 v 21:00 | Nelly |  travel pictures
Ostrov Hvar už jsem tu několikrát zmiňovala ve spojitosti s workshopem, kterého se každoročně účastním. Dneska tu mám pár obrazků města Split foceného z trajektu, toto město znám jen z krátkých procházek které podnikám při čekání, než nás loď převeze na ostrov.

Kochejte se záplavou modré v milionech odstínů a variací. Ocelové moře, temné hory, blankytné nebe.





Romantická, zamilovaná, spokojená, šťastná

27. července 2015 v 10:46 | Nelly |  Outfity
Malé černé a růžový světřík? Vlnité vlasy a řetízkové naušnice? Lodičky? Na mě maličko méně designový a poněkud více romatický a klasický vzhled. UIž jste ho mohli vidět v mém článku o klíčových kouscích v šatníku (které doporučuji k přečtení, protože se mi vážně povedl). Tento outiffit by se dal nazvat také "Co si vzít na první rande." Protože řekněme si pravdu, některými svými outfity bych toho kluka docela i vyděsila.

Můj problém je, že neumím být sexy. Závidím všem blogerkám z dnes nosím, které vlastní tunu sexapealu. Myslím že to není o odhalování nebo vyprsování- sexapeal je prostě něco, co buď v sobě máte, nebo máte smůlu. Je to něco, co jde přirozeně z vaší osobnosti. Pokud máte stejně jako já nedostatek sexapealu neklesejte na mysli. Je úžasné, že každá z nás je jiná a sexapeal není jediné kouzlo, kterým může žena vyzařovat. Já jsem v dnešním outfitu romantická, zamilovaná, spokojená a šťastná!

Ano, každá chceme být úplně jiná než jsme. Když máme rovné vlasy chceme vlnité, když máme hnědé oči rády bychom modré a tak dále. Trochu se nedivím můžů že si u toho ťukají na čelo, protože na první pohled je to trochu malicherné a hloupé. Když se na to podíváte blíž, je to logičtější, každý člověk chce sám sebe zdokonalovat od dovedností a znalostí až po vzhled. Je to touha být lepší. Je tu tedy otázka k zamyšlení. Je nejlepší ztotožnit se s vlastní přirozeností a plně ji respektovat nebo bojovat za jiné, možná lepší já?

Moje odpověď zní- kompromis. Nechtějme se změnit od základu, poslouchejme naše tělo a naši mysl a vylepšujme sami sebe jenom ve věcech které jdou ruku v ruce s naší osobností. Smiřme se s tím že naše tělo nebude nikdy ultra štíhlé, ale může být díky cvičení a zdravému jídlu zpevněné. Smiřme se s tím že naše vlasy jsou jemnější a je jich méně a radujme se jak se dají lehce upravovat narozdíl od těch silných a tvrdých. Prostě žijme s rovnováhou (a to nní tak lehké, jak se může zdát ;)




Outfit: šaty, světřík a doplňky Camaieu, lodičky CCC
Fotografka: MICHAELA SMETANOVÁ

Klauzura 4

17. července 2015 v 10:08 | Nelly |  Outfity
V pořadí již třetí příspěvek, který se týká mojí letošní klauzury. První článek byl SLADKÝ a druhý ŠATOVÝ. Tentokrát jsem vestičku přepásala pod prsy a oblékla k ní černé kalhoty, boty na klínku a kulaté brýle. Mohu vás s potěšením informovat o tom, že tato klauzurní práce byla úspěšná a oceněna známkou výborně. S tímto variabilním střihem se dá ještě dlouho dlouho pracovat a variavat ať už se to týká barev, materiálů, potisků či kombinací a tato práce mě nejspíš bude pronásledovat celý příští školní rok, ale to je zatím překvapení!

V tomto článku bych chtěla vyzdvihnout jak moc důležití jsou pro blogerku lidé, kteří jí pomáhají a nejdůležitější člověk v životě blogerky je fotograf. Za ten rok jsem se díky blogu potkala s několika velmi milými a talentovanými fotografy a stále se těším z každé další nové spolupráce. Kdybych mohla určit svého "dvorního", nejdůležitějšího a nejoblíbenějšího fotografa, je jím v současné době úžasná Michaela Smetanová. Je to mladá velmi kreativní a energická žena, která se nebojí experimentovat a která mě podpoří v každém bláznivém nápadu. Focení s ní doporučuji každé začínající modelce a také každé dívce, která stojí o profesionálně vytvořené fotografie, Míša vás nikdy nenechá plácat se na suchu a poradí s pózami a povzbudí ve výrazech tak že se cítíte jako ryba ve vodě ;)



outfit: vestička fashion by Nelly, kalhoty Mohito, brýle Romwe, boty Deichmann
Fotografka: Michaela Smetanová

Modrá je dobrá

15. července 2015 v 21:00 | Nelly |  upgrade NEWS
Další číslo časopisu Upgrade news a s ním i můj další článek, tentokrát na téma Modrá je dobrá
UPGRADE NEWS

Modrá barva hraje v šatníku velmi významnou roli. Řekněte, kdo nemá alepoň jedny modré džínsy? Naštěstí modrá je barva velmi lehce kombinovatelná a možná proto se džíny staly basic kouskem.

V letošních módních trendech v hojném množství najdeme pastelovou modrou. Jednak v denimu, který je letos opravdu trendy, ale i v šifonu, plátnu či úpletu. Jako druhou, neméně významnou zmiňuji temně modrou, nebo královskou. Vyjímkou nejsou ani celomodré outfity, se kterými sme se mohli setkat v letních kolekcích Marca Jacobse, Céline nebo Fendi. Blogerky a trendsetři se často halí do celodenimových outfitů, což je ale ošemetná záležitost a jednotlivé kousky se musí vybírat s patřičným citem.

Jak už jsem zmínila, modrá je velmi snadno kombinovatelná, můžete si sladit s téměř jakoukoliv barvou, jen pozor na některé odstíny zelené. Královská modrá dodá korunu bílému, krémovému nebo šedému outfitu, tyto barevné kombinace královskou modrou postaví do hlavní role.

Vyměňte svoje černé plesové šaty za temně modré, nejvíce sluší blondýnkám, zrzky v ní zazáří ale nepře se ani s hnědou (pro černovlásky je dosti tmavá). Tato barva je velmi luxusní a dokáže být prudce elegantní. Když si obléknete tmavomodrou róbu, bude vidět že se v móde orientujete, že máte styl a znalosti v trendech a navíc vystoupíte z masy malých černých šatů.


Co se týká mých outfitů, já osobně nosím baby blue, neboli pastelovou modrou moc ráda. Mám v této barvě zimní set čepice a nákrčníku, klasickou košili, slim džíny a kabelku. Nejčastěji ji kombinuji se světlými jemnými tóny, třeba s bílou, béžovou a pudrovou. Můžete se inspirovat ;)