Romantická, zamilovaná, spokojená, šťastná

27. července 2015 v 10:46 | Nelly |  Outfity
Malé černé a růžový světřík? Vlnité vlasy a řetízkové naušnice? Lodičky? Na mě maličko méně designový a poněkud více romatický a klasický vzhled. UIž jste ho mohli vidět v mém článku o klíčových kouscích v šatníku (které doporučuji k přečtení, protože se mi vážně povedl). Tento outiffit by se dal nazvat také "Co si vzít na první rande." Protože řekněme si pravdu, některými svými outfity bych toho kluka docela i vyděsila.

Můj problém je, že neumím být sexy. Závidím všem blogerkám z dnes nosím, které vlastní tunu sexapealu. Myslím že to není o odhalování nebo vyprsování- sexapeal je prostě něco, co buď v sobě máte, nebo máte smůlu. Je to něco, co jde přirozeně z vaší osobnosti. Pokud máte stejně jako já nedostatek sexapealu neklesejte na mysli. Je úžasné, že každá z nás je jiná a sexapeal není jediné kouzlo, kterým může žena vyzařovat. Já jsem v dnešním outfitu romantická, zamilovaná, spokojená a šťastná!

Ano, každá chceme být úplně jiná než jsme. Když máme rovné vlasy chceme vlnité, když máme hnědé oči rády bychom modré a tak dále. Trochu se nedivím můžů že si u toho ťukají na čelo, protože na první pohled je to trochu malicherné a hloupé. Když se na to podíváte blíž, je to logičtější, každý člověk chce sám sebe zdokonalovat od dovedností a znalostí až po vzhled. Je to touha být lepší. Je tu tedy otázka k zamyšlení. Je nejlepší ztotožnit se s vlastní přirozeností a plně ji respektovat nebo bojovat za jiné, možná lepší já?

Moje odpověď zní- kompromis. Nechtějme se změnit od základu, poslouchejme naše tělo a naši mysl a vylepšujme sami sebe jenom ve věcech které jdou ruku v ruce s naší osobností. Smiřme se s tím že naše tělo nebude nikdy ultra štíhlé, ale může být díky cvičení a zdravému jídlu zpevněné. Smiřme se s tím že naše vlasy jsou jemnější a je jich méně a radujme se jak se dají lehce upravovat narozdíl od těch silných a tvrdých. Prostě žijme s rovnováhou (a to nní tak lehké, jak se může zdát ;)
Outfit: šaty, světřík a doplňky Camaieu, lodičky CCC
Fotografka: MICHAELA SMETANOVÁ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama