Challenge of change 2: Ukaž mi ruce

5. srpna 2015 v 0:09 | Nelly
Tento příběh se začal před dávnými a dávnými časy, když jsem byla ještě maličká holčička. Jako miminko jsem měla krásné nehtíčky, moje nátura však žene moji mysl k závislostem a tak jsem si vytvořila závislost na flaštičce a dudlíku a po jejím násilném odebrání jsem přešla na kousání nehtů, kteréžto neřesti se mi nepodařilo zbavit dodnes.

Ruce mohou o člověku prozradit spoustu věcí. Ruce jsou jedna z prvních věcí, které si na Vás člověk všimne. Když obsluhuji zákazníky, když se seznamuji s novými lidmi, při focení... Všude mě provází ošklivé nehty. Každý hned pozná že jsem člověk bez trpělivosti, který si neumí poručit,a ni co týká takového hloupého zlozvyku. Čert vem co si ale myslí ostatní, důležité je, že i mě samotné se to protiví.

Zkoušela jsem laky proti kousání nehtů. Nedosáhly valného úspěchu. Nyní jsem se uchýlila k novému pokusu- umělé nehty. Ze svého okolí slýchám že je to nepřirozené, možná nezdravé a nepěkné. Uznávám že pro někoho, kdo má krásné zdravé nehty, je to zbytečnost. Pro mě je to nová možnost, nový začátek. Z bližšího pohledu možná vypadají moje nové nehtíky uměle. Převažuje však pocit že moje ruce vypadají pěstěně a elegantně a mám z nich radost. Co si o tom myslíte vy?

moji challenge číslo jedna si můžete přečít TADY


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama