NEW IN special- converse

24. srpna 2015 v 22:37 | Nelly |  Nákupy

Converse si přeji již od dob, kdy jsem byla teenager. Vždycky jsem ale zvolila levnější neznačkovou variantu. Dokud jsem neměla pravidelný příjem, ale pouze příležitostní brigády, přemýšlela jsem o nakupování jinak. Říkala jsem si, proč kupovat boty za 1800 když můžu mít podobné za 250? Teď ale vím, kde je pro mě ten rozdíl- v pocitu. Jsem šťastná že mám converse. Jedny converse v botníku, to je prostě investice, která je opodstatněná. Ta značka má svoji minulost, svůj feeling. Kdo jiný než já by měl značky chápat a podporovat?

Všeobecně se říká "tady platíme za značku" a vždy je to v hanlivém pojetí. Ta věc nestojí tolik jen proto že je na ní dané logo. Neplatíme jen komerci. Platíme návrháře, který design vymyslel. A ostatní napodobeniny jsou levnější, protože tam už nikdo přemýšlet nemusel. Platíme myšlenku, kterou značka chtěla vyjádřit. A tu já si tady zaplatím ráda.

Samozřejmě je tu také fakt, že converse jsou plátěné a tudíž dlouho nevydrží. Jdyž se pravidelně a správně impregnují, je jejich život delší, ale pořád jsou to tak dvě sezóny (záleží i na tom jak moc je nosíte) a jsou pryč. Pápá a kupuj nové. Člověk musí myslet na to, jestli nebude pršet, nebo jestli nepůjde nevhodným terénem. Čištění je totiž hrůza.

Ale prostě už se těším, až na ně bude počasí a já je budu nosit k džínám a tryku, šatům, dlouhým svetrům a prostě ke všemu, co mi přijde na konci léta a na podzim pod ruku ;) Converse forever!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama