Opora

10. srpna 2015 v 15:03 | Nelly |  Outfity
Přicházím s dalším, v pořadí čtvrtým outfitem, který se týká mojí letošní klauzury. Tentokrát jsem vestičku kombinovala ještě také kraťáskami, stejné barvy a stejného materiálu. Jejich nohavice jsou střiženy širší a jsou velmi krátké, mají vysoký pas a jsou zavinovací. Velmi mě mrzí že je moje klauzura zavřená ve škole protože tohle léto bych takové kraťásky hodně využila. K vestičce a kraťáskům jsem přidala ještě bílou košili. Chtěla jsem tím zdůraznit, že tyto moje modely jsou velmi lehce zařaditelné do šatníku běžné ženy, a že je snadno zkombinujete s kousky, které máte doma.

Tvorba klauzurní práce je něco extra speciálního a ten kdo to nikdy nedělal si těžko dokáže představit, jak velkou psychickou i fyzickou zátěž to představuje. Velkou roli hraje i kolektiv, kterým jste při práci obklopeni a který Vás ovlivňuje. V některých atelierech jsou rozpoutané bitvy. Velká rivalita dělá ze spolužáků nepřátele, kteří si pak navzájem stříhají rozešité modely a kradou kalika.

O tomhle chování já vím naštěstí pouze z vyprávění. Nikdy jsem se s takovým chováním nesetkala a doufám, že mě ani nikdy nic podobného nepotká. Vím jistě že bych to velmi špatně snášela. Moji spolužáci jsou mi po všech stránkách oporou. Myslím si, že máme dobrý kolektiv (ale samozřejmě, že všude se najde nějaká ta černá ovečka :D). Vzájemně se hodnotíme, objektivně kritizujeme, debatujeme, smějeme se, chodíme se přecpávat na obědy do menzy a nadáváme na termíny nebo profesory. Názory ostatních ráda poslouchám a ráda se jimi řídím.

Proto bych chtěla všem, kterých se to týká moc poděkovat. Děkuji našemu "my se nedáme" týmu. A doufám, že se budeme i nadále, v tomto těžkém závěrečném školním roce, podporovat a pomáhat si ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavlína Pavlína | Web | 13. srpna 2015 v 21:29 | Reagovat

Hahah :D tak nevím s tím přecpáváním se v Menze, tam se člověk mnohdy moc nenají.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama