Novoroční

1. ledna 2016 v 12:43 | Nelly
Novoroční předsevzetí. Nemám je ráda. Nikdy jsem si je nedávala. Když chci ve svém životě něco změnit, vím že to musím udělat hned a né čekat na konec roku. Nemám ráda ani silvestr s jeho oslavami. Silvestr pro mě znamená jen strach o mé sourozence, aby stihli utéct když zapalují petardy zatímco náš pes se třese někde v koutě. Znamená pro mě kopec opilých lidí na ulici i na silnici, kterých se bojím. Pokud jsou pro někoho vánoce stresové svátky, tak pro mě stresový tento den. Většinou se snažím rebelovat a teatrálně zůstat doma, občas jsem dokonce půlnoc úspěšně zaspala. Letos jsem chtěla nějakou malou oslavičku podstoupit, ale nedovolila mi to nemoc, takže plánovaný silvestrovský outfit vystřídá tento zimní, snad se bude líbit ;)

1. Budu víc pít
Nevím čím přesně způsobené, ale já téměř nikdy nemám žízeň. Často si na konci dne vzpomenu, že sem v průběhu celého dne vypila tak dva hrnečky čaje a jednu skleničku djusu. K pití se musím nutit a vymýšlet sama pro sebe různé úkoly jako "dokud nevypiješ dva hrnečky nedáš si žádnou sladkost". Takže do nového roku více tekutin do těla!

2. Budu se více hýbat
Se svým tělem jsem v rámci možností spokojená, vím ale, že mému zdraví by prospělo víc pohybu na čerstvém vzduchu, řekli jsme si s přítelem, že místo klasických schůzek bychom mohli občas vyrazit na procházky s rychlejší chůzí, stanovit si cíl, kam chceme dojít, kam se podívat. Prostě obout botasky, tepláky a hurá do toho.

3. Mít pevnější zadeček
Jak už jsem uvedla výše, se svým tělem jsem spokojená, chtěla bych ale trochu zapracovat na jeho zpevnění a to hlavně co se týká zadečku. Proto k procházkám přidám i pokus o cvičení ať už doma nebo na skupinových cvičeních.

4. Lépe využívat a organizovat svůj čas
Nečumět milion hodin do facebooku, aliexpresu, botova a dalších. Radši pracovat, uklízet, vařit, jíst a tak :D

5. Více vařit
Jíst zdravěji, vynechat instantní polívky, fast foody a bílé pečivo. Vždyť mě to ani nechutná, jen občas není co jiného do úst.

6. Méně nakupovat, více šít
Občas vidím nějaký kousek, a říkám si: hmm to bych si ušila taky a možná lépe. Jen k tomu není ten čas a čas na to vydělávat mám? Prostě jen výmluvy a hnedka jak si něco ušiju Vám o tom napíšu i DIY článek ;) Když sem se přítele zeptala, co bych si podle něj měla dát jako předsevzetí bez váhání řekl "Míň nakupovat oblečení". Takže ho poslechnu :D

Na závěr malá rekapitulace tohoto roku. Letos jsem napsala něco kolem sedmdesáti článků, s devíti fotografy jsem nafotila kolem čtyřiceti outfitů. Ve své klauzuře jsem rozhýbala potisky. Pořídila jsem si fotoaparát. Na facebook fan page jsem překonala hranici 1000 fanoušků. Dvakrát jsem působila na fashion worshopu Hvar. Vytvořila jsem novou kolekci plnou romantických sukní. A zamilovala jsem se <3

outfit: kabátek Orsay, dlouhý huňatý svetr Takko, modré tregíny HM, boty Humanic, kabelka Orsay 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama