Zasněžená

29. ledna 2016 v 8:55 | Nelly |  Outfity
Je neuvěřitelné, jak se poslední dobou rychle mění počasí. Jeden den mi připadá, že už začne jaro, druhý den sněží jako když se sype z pytle a třetí den mrzne až praští. Nyní, když píši tento článek, je venku zamrašeno, šedo a sychravo. Po kásném bílém sněhu už není ani památky a je to trošku škoda. Musím říct že letos jsem si ho užívala jak já, tak i mé okolí. Moje malá sestřička po tak dlouhé době mohla bobovat, sáňkovat a stavět sněhuláky. Já nejsem velkým příznivcem žádného zimní sportu, ale sníh se mi líbí- ta atmosféra venku je pak nádherná. Nejradši mám když se bachraté velké vločky pomalu snášejí z nebe dolů jako by snad poletovali nebo stáli ve vzduchu. Přesně takové sněžení se nám s fotografkou Nikolou podařilo zachytit na těhto fotkách, ze kterých mám velkou radost!

Když jsem si před časem kupovala tuhle budnu, bála jsem se že vůbec nebudu mít příležitost si ji tuto zimu obléct. Přepověď hlásila příznivé teploty. Nakonec jsem byla šťastná, že jsem se pro ni rozhodla. Je mi líto milé elegantní dámy, ale žádný kabátek nikdy nebude tak teplý jako péřová bunda. V té mojí sice není pravé peří, i přesto je teploučká a navíc dokonce nepromokavá. Další speciální detail, který moje milované kabátky nemají a asi mít ani neohou je kapuca. Nosím ji často i přes čepice a musím že na takové luxusní teplíčko jsem opravdu nebyla vůbec zvyklá... Tuhle bundičku ste mohli vidět už v jednom "nečekaně sportovním" outfitu.

NAVŠTIVTE MŮJ FACEBOOK, najdete tam spoustu novinek plus moje nově vznikající portfolio ;)

fotografka: Nikola Podlipská
outfit: modrá pletená čepice a nákrčník Mohito, šedá delší bunda Cropp Town, šedý svetřík Orsay, tregíny HM, světle šedé farmářky neboli traktorky Humanic
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama