Březen 2016

Svetříková

21. března 2016 v 7:58 | Nelly |  Outfity
Po dlooouhé době jsem tu zpátky. V posledním téměř měsíci jsem na blog neměla vůbec čas. Soustředím se teď na psaní a šití svojí bakalářské práce. Střípky z výroby můžete sledovat na mých facebook fan page. Psaní i focení mi ale už tak moc chybí, že jsem všechny práce na chviličku odložila a nafotila alespoň jeden outfítek ;)

V Plzni jsme si za poslední týden užili opravdické aprílové počasí. Jednou sněží, podruhé prší a pak svítí sluníčko. Já jsem na focení vychytala ten nejslunnější den z týdne. Měla jsem konečně možnost vytáhnout můj nový stříbrošedý megadlouhý svetr. Koupila jsem ho a za směšnou částku na začátku února ve finálních zimních výprodejích, ale zatím jsem bohužel neměla moc příležitostí ho obléct. Kvůli svojí délce je složitější kombinovat ho s kabátky a s bundami. Nemám kabát, který by byl tak dlouhý a s kratší bundou se mi nepodařilo ho pěkně sladit. Přiznám bez mučení, že ačkoliv svítilo sluníčko, byla mi chvilkama trochu zima, ale co by člověk neudělal pro nový svetřík :D Nu asi si ve skříni ještě chvilku počká. Svetřík i já se už moc těšíme na nějaké lepší počasí, ale při pohledu zu okna jsem velmi skeptická... Moji lásku k velkým svetrů znáte například z tohoto outfitu z loňského února.

Další srdcovou věcí z tohoto outifu je klobouk. Je to na světě teprve druhý klobouk, který mi sluší. Tím prvním byl tenhle s ouškama, o který jsem přišla při stěhování :( buď jsem ho někde pozapomněla, spíš mám ale pocit, že ho někdo ukradl. Klobouk to vlastně dost zvláštní doplněk. Neslouží vlastně k ničemu- nezahřeje vás ani neochladí, neschová před deštěm a ani před sluncem. Přesto jsou lidé, kteří tuto parádu zbožňují. Největším klobouk-loverem kterého znám je Rebeka z blogu REMONNA. O tom, jak má ráda klobouky se můžete dočíst hned v několika článcích, jeden je outfitový MY LIFE IS ABOUT HATS, druhý o výrobě klobouků HAT MAKER a v dalším článku GOLD POWER můžete vidět krásné video. Doporučuji ;)

Outfit: kloubouk HM, černý tunel-šál FF, dlouhý šedý svetr Pimkie, kárované šaty Gate, nadkolenky Calzedonia, černé klínky CCC