Svetříková

21. března 2016 v 7:58 | Nelly |  Outfity
Po dlooouhé době jsem tu zpátky. V posledním téměř měsíci jsem na blog neměla vůbec čas. Soustředím se teď na psaní a šití svojí bakalářské práce. Střípky z výroby můžete sledovat na mých facebook fan page. Psaní i focení mi ale už tak moc chybí, že jsem všechny práce na chviličku odložila a nafotila alespoň jeden outfítek ;)

V Plzni jsme si za poslední týden užili opravdické aprílové počasí. Jednou sněží, podruhé prší a pak svítí sluníčko. Já jsem na focení vychytala ten nejslunnější den z týdne. Měla jsem konečně možnost vytáhnout můj nový stříbrošedý megadlouhý svetr. Koupila jsem ho a za směšnou částku na začátku února ve finálních zimních výprodejích, ale zatím jsem bohužel neměla moc příležitostí ho obléct. Kvůli svojí délce je složitější kombinovat ho s kabátky a s bundami. Nemám kabát, který by byl tak dlouhý a s kratší bundou se mi nepodařilo ho pěkně sladit. Přiznám bez mučení, že ačkoliv svítilo sluníčko, byla mi chvilkama trochu zima, ale co by člověk neudělal pro nový svetřík :D Nu asi si ve skříni ještě chvilku počká. Svetřík i já se už moc těšíme na nějaké lepší počasí, ale při pohledu zu okna jsem velmi skeptická... Moji lásku k velkým svetrů znáte například z tohoto outfitu z loňského února.

Další srdcovou věcí z tohoto outifu je klobouk. Je to na světě teprve druhý klobouk, který mi sluší. Tím prvním byl tenhle s ouškama, o který jsem přišla při stěhování :( buď jsem ho někde pozapomněla, spíš mám ale pocit, že ho někdo ukradl. Klobouk to vlastně dost zvláštní doplněk. Neslouží vlastně k ničemu- nezahřeje vás ani neochladí, neschová před deštěm a ani před sluncem. Přesto jsou lidé, kteří tuto parádu zbožňují. Největším klobouk-loverem kterého znám je Rebeka z blogu REMONNA. O tom, jak má ráda klobouky se můžete dočíst hned v několika článcích, jeden je outfitový MY LIFE IS ABOUT HATS, druhý o výrobě klobouků HAT MAKER a v dalším článku GOLD POWER můžete vidět krásné video. Doporučuji ;)

Outfit: kloubouk HM, černý tunel-šál FF, dlouhý šedý svetr Pimkie, kárované šaty Gate, nadkolenky Calzedonia, černé klínky CCC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama