Duben 2016

Černobílá

5. dubna 2016 v 8:55 | Nelly |  Outfity
Spoustu uměleckých fotografů opěvuje černobílé fotografie, jejich krásu a kouzlo. Já jako vizážistka a stylistka nikdy nebyla příznivcem černobílých fotek. Vizážista pečlivě vybírá jednotlivé odstíny makeupu, očních stínů, rtěnky a tvářenky, ladí je z hlediska barevné typologie modelky, hraje si s jemnými přechody. Stylista komponuje různé barevné kombinace, studuje pantone barevné trendy a přemýšlí, zda budou barvy v kontrastu či v harmonii. A pak přijde fotograf a je z toho černobílá fotografie. Taky Vám to připadne jako mrhání talentem týmu? Pro mě to často tak je.

Je to také důvod, proč vždy zveřejňuji barevné fotky, ať už se jedná o outfit nebo o model z portfolia. Černobílou prezentaci sebe sama u mne naleznete opravdu málokdy. Tímto také vzkazuji všem fotografům, se kterými spolupracuji, že to není tím, že by se mi jejich dílo nelíbilo, jen mám ráda barvy.

A nyní zapomeňme na všechno co jsem dosud řekla :D ne, dělám si legraci, ale opravdu jsem tentokrát dala dohromady sérii black and white fotografií. Jsou instagramového čtvercového provedení. A proč najednou dovolím černobílé? Je to díky all black outfitu a díky absenci makeupu. Tenhle outfit vypadá takhle nejlépe, mě se moc líbí, snad se bude líbit i Vám!

outfit: obří svetr Mohito, kabelka Orsay, Sukně Reserved, tenký rolák Camaieü, moje milovaná Pandorka,