Narozeninová

2. června 2016 v 6:17 | Nelly |  Outfity
Květen je pro mě šťastný měsíc. Všechno rozkvétá, začíná být venku hezky a svět se celý tak nějak usmívá už kvůli tomu, že mám v květnu narozeniny. I letos je tomu tak že vnímám tento měsíc jako přínosný, ačkoliv se v něm stalo pár událostí, které nebyly veselé. Hlavní novinkou je moje nepřijetí na navazující magisterské studium.

Ano, ze začátku jsem byla smutná, rozčílená až rozzuřená, vyvedená z míry, konsternovaná, pesimistická a na dně. V takových chvílích ale poznáte charakter svého okolí. Musím říct že moje rodina i moji přátelé mi byli a stále sou neskutečnou oporou a jejich reakce, včetně reakce mojí maminky, mě opravdu dojali. Chtějí abych byla šťastná. A v tom mi to došlo. Budu opravdu nešťastná? Ne! Je tolik možností co dělat, cest po kterých se můžu dát, že není důvod věšet hlavu :) A je tomu tak, že co nás nezabije, to nás posílí a už teď cítím, jak mi tahle zkušenost dává novou nepoznanou sílu.

A teď konečně i něco k outfitu, že jo :) můžete v něm spatřit čerstvou narozeninovou novinku v mém šatníku, kterou je semišová lehká bundička s třásněmi na rukávech putujících až na záda. Ráda bych řekla, že jsem ji dostala k narozeninám, ale rodina ví, že takové dárky si musím kupovat sama. Škoda že netočím videa, protože nejvíc ji miluju v pohybu. Je to první věc, kterou ze semiše mám a musím říct že tenhle materiál mě velmi příjemně překvapuje. Na omak je dokonalý, měkce splývá a vůbec se nemačká. Určitě plánuji pořídit ze semiše ještě něco!

Outfit: černý klobouk HM, semišová bundička Mohito, kárované šaty Gate, černé úzké nohavice CA, polobotky do robotky HM 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama