Srpen 2016

01 Podzimní trendy- jeden outfit tři trendy

31. srpna 2016 v 9:24 | Nelly |  Outfity
Podzim už je za chvíli tady, obchody už jsou podzimního zboží plné a já bych vám v několika outfitech chtěla ukázat nekteré podzimní trendy, jak je nosit, které mě zaujali a které se skvěle ujmou i ve vašem šatníku ;)

barva: SMARAGDOVÁ
Stejně tak jako loni je podzimní sezona plná temných barev, letos se k černé a bordové přidala také smaragdová nebo lahvová zelená. Tahle barva je příjemně tajemná. Naprosto étericky v ní budou vypadat zrzky, pokud jste tmavší typ kombinujte ji se světlejšími barvami ať nepůsobíte utopeně. Ideální kombinace dosáhnete s pudrovou, béžovou, světle šedou nebo temně modrou.

detail: ODHALENÁ RAMENA
Nosila se už na jaře a v létě a tolik jsme si je oblíbili, že přechází do studenějšího období! Odhalit ramena je rafinované a sexy. Linkou v místě ramen rozšíříte horní část těla, to je výhoda pokud máte menší prsa navíc tím také opticky zúžíte ostatní části například pas. U některých topů jsou praktická přídavná ramínka.

materiál: SAMET A SEMIŠ
Materiál s jemně počesaným povrchem jako jsou semiš a samet se dostal mezi kožešinu- velkému trendu z loňské zimy. Tyto materiály můžeme vidět skoro na všem, ze sametu se šijí sukně, šaty, topy a roláky, ze semiše pak sukně, kalhoty, bundičky a kabátky. Pozor na velký lesk sametu, může přidávat kila.Outfit: Kabátek, top, sukně, punčochy- vše Camaieü