80 kilo

23. července 2017 v 23:55 | Nelly
Zpět k blogování

Od loňského února přibývalo na mém blogu jen málo článků. Jeden z důvodů byl čas, který jsem raději věnovala tvorbě, práci a škole. Druhým a závažnějším problém byl ten, že jsem ztratila motivaci ke psaní. Hledala jsem smysl svého blogování. Za ten uplynulý téměř rok a půl se změnilo mnoho a ti, kteří v této době nějaké články četli už to mohli zaznamenat. Články a můj přístup k módě nyní bude maličko jiný. Psaní mi chybělo, hlavně proto, že už dlouho mám na srdci spoustu věcí, které chci světu říct. A tady je první z nich.

80 KILO

Vážím osmdesát kilo. Cítím se krásná. Cítím se dobře. Nevím, proč bych se za to měla stydět. Nikdy nebudu vypadat jako modelka a nevím, proč bych se měla snažit tak vypadat. Každý jsme jiný a v tom vidím opravdovou krásu.

Konfekční velikost mých kalhot je 42-44, konfekční velikost mých svršků je 38. Z hlediska tipologie postav jsem hruška. Mám malá prsa, úzký pas, široké boky a silnější stehna. Vím o výhodách i nevýhodách svých křivek a mám je ráda. Občas si zanadávám na své bříško, ale to je normální. Své tělo mám ráda ale to ještě neznamená že se nebudu snažit ho mít pevné, zdravé a fit.

Nevím, jestli se dá říct že oblékání štíhlejších žen je jednodušší, ale vím jistě, že je jiné. Jiné kombinace, jiné obchody, jiné střihy, jiné rady, .... Jedna věc je jistá. NIKDY nenajdete oblečení ve kterém se budete líbit všem. Proto najděte to, ve kterém se budete líbit sama sobě. Když se ve svém oblečení cítíte dobře, je to 90% úspěchu- pak vypadáte skvěle i pro své okolí.

A tady je důkaz. Žádný phoshop. Bez stahovacího prádla. Žádné zeštíhlovací triky v oblékání. Bez makeupu. Jenom já :)

plavky: Calzedonia


................................................ .
#nomakeup #nophotoshop #purebeauty #zanormalniholky #boubelka #plussize
#swimsuit #bikini #holiday #summerholiday
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama