Leden 2018

Můj rok 2017

1. ledna 2018 v 13:18 | Nelly
Máme tady první den roku 2018 a to u mě vždy znamená bilancování a vzpomínání na ten rok předešlý.

Jsem člověk který má diář, plánovací nástěnku a spoustu papírů a papírků s time blockingem. V životě jsem se už příliš mnohokrát stěhovala. Stěhování chtě nechtě donutí člověka změnit oblíbená místa, zvyky, přátele... Právě díky těmto četným změnám potřebuji nějakou pevnou půdu pod nohama a velkou klidovou injekci mi dodává právě plánování.

Někdy si s námi ale život pohrává a nenechává nám možnost volby. Jasně řekne, kam se mají věci dál ubírat, co se stane a co ne. Můžu být sebevíc vzteklá a uražená, ale svoje plány pak musím změnit.V letošním roce jsem plánovala věnovat se blogování o mnoho víc než se mi to ve skutečnosti podařilo. Některé mé plány kazilo počasí, jiné čas či nemoc.


V roce 2017 jsem napsala 35 článků.


Zúčastnila jsem se workshopů a soutěže v rámci dnů udržitelné módy. Ukázala jsem vám, jak si snadno a rychle můžete ušít pohodlné podzimní/jarní šaty. Odhalila jsem své osmdesátikilové tělo v plavkách. Poradila jsem vám pět způsobů jak nosit síťový top. Představila jsem trendy z módních mol a také barvy pro sezonu podzim/zima 2017. Sepsala jsem 4 tipy jak pečuji o svoje oblečení aby vydrželo déle krásné.

Soutěžila jsem v soutěži o nejkrásnější model.Odbarvila jsem se na blond ombré. Mým nejvíce hejtovaným článkem se staly ponožky s mašličkou. Zveřejnila jsem dlouho připravovaný článek o tom, jak v outfitu pracovat s liniemi ale zdůraznila jsem, že móda je především hra! Mezi moje i vaše neoblíbenější články patří recenze na nákupy na Aliexpressu, letos jsem recenzovala třeba krajkové šaty, šedou midi tutu sukni nebo fake Chloé de Nile kabelky.

Do nového roku přeji všem svým fanouškům i náhodným čtenářům hodně zdraví, lásky a pohody
Buďte mi nakloněni i nadále v roce 2018