Květen 2018

Plisovaná sukně

30. května 2018 v 9:47 | Nelly
Každý šatník je odrazem osobnosti svého majitele. Ten můj je blznivý hravý a různorodý. Jsem blíženec a v mém šatníku to opravdu občas vypadá, jako kdyby tam sídlili dva různí lidé :D. Velice ráda zkouším nové věci. Místo toho abych chytře sázela na to, co funguje raději hledám nové formy.

Můj tip! Pokud zkoušíte něco nového, nežeňte se do velkých investic. Pokud kousek do vašeho šatníku nezapadne, bude mnohem méně bolestivé se ho zbavit. Sukni ze second handu za stovku rádi darujete kamarádce, ale sukni za dva tisíce budete s lítosti zbytečně držet ve svém šatníku několik sezón.

Jednou z mých naprostých čerstvostí je béžová narůžovělá plisovaná sukně. Plisovaných sukní jsem zkoušela přibližně pět tisíc a téměř jsem je zatratila- ve všech jsem vypadala babkovsky a břichatě. Opravdu v ničem jsem si nepřipadala tak tlustě jako těchto sukních... Až tato z výprodeje z H&M mi perfěktně sedla. S plisovanou sukní je to totiž jako s džínami- nemůžete říct že vám všechny nesluší, jen je potřeba najít správný střih, délku, barvu a materiál. Moje plisovaná sukně je z velmi pevného a neprůhledného materiálu, má lehký lesk a je v délce pod kolena. Narozdíl od většiny ostatních, které byly rovné je tato střižená do áčka- to je pro můj typ postavy přímo dokonalé.

Plisovaná suně je dosti výrazná takže se nemusíte bát kombinovat ji s úplně základními kousky jako jsou bílá košile, hladká halenka, oversized tílko, koženková či džínová bundička. Štíhlé dívky a ženy s rovnou postavou nosí k plisované sukni svetry a topy končící v délce boků nebo i pod nimi. Já musím svršky buďto zakasávat nebo nosit crop topy a crop světříky abych zvýraznila nejužší místo své postavy tedy pas (nezakasaný top = hotová tragédie, třeba někdy ukážu :D ). Pokud nemáte úzký pasík nebo ho máte ale chcete aby vypadal ještě užší pak plisovanou sukni doplňte o pásek v tmavším odstínu.

Co se týká doplňků nemůžu s vámi nesdílet svůj nejnovější perlový úlovek. Je to set naušnic a náramku a nemohu si ho vynachválit. Jsou to doplňky velmi ženské a dají se kombinovat se spoustou stylů. Dokonale doplnili moji sbírku, kde je až moc masivních šperků. A své bracelet kabelce už ani reklamu dělat nemusím, je to láska, přečtěte si o ní v tomto článku. Tyhle doplňky jsou z Aliexpresu, nebudu opakovat, že když si koupíte naušnice v I am nebo podobně jinde, je to úplně stejná čína jako Ali- můj názor na toto už znáte. O kousek níž sem přidala i odkazy :)


Outfit:
jemně růžová plisovaná sukně pod kolena: H&M
pastelově růžová mikina s crop rukávy: Mohihto
růžové mules či pantoflíčky: H&M
perlová stříbrná bižuterie: Aliexpress