Gumáky, gumovky a holínky

18. června 2018 v 19:21 | Nelly
Jako každé léto se ani toto neobejde bez občasných lijáků. Vedro střídají bouřky a tak člověk čas od času potřebuje výbavu, která je běžnější pro jaro- třeba gumovky! Už dva roky bydlím na místě, které se jmenuje Borská POLE a ta pole se myslí doslovně. Když pak hojněji zaprší, zmizí moje boty v tom políčku až po kotníky... trochu přeháním, ale zničila jsem si tu pěkných pár oblíbených kousků.

Začala jsem proto přemýšlet o obuvi, ve které bych bez starosti mohla běhat v dešti a jako první mi učarovali úžasné outfity s červenými a růžovými Hunter holínkami. Při pohledu na cenu jsem se dost kroutila, ale rozhodla jsem se, že tahle paráda za to stojí. "Tahle paráda" ale bohužel rozhodně není pro #plussized holky, které mají po babičce lýtka jako vrcholoví sportovci. Z obchodu jsem odešla skoro s pláčem a v duchu jsem vyhrožovala, že "ty konve vodřežu!" Doma jsem se uklidnila a hledala jinou alternativu.

Šťastně jsem vypátrala, že existují i nízké holinky typu chelsea, jedny jsem si pořídila a už skoro rok jsem do nich zamilovaná. Se silnou ponožkou se dají nosit i zimě (jen pozor na náledí to hodně klouže, jsou na takovou tu mokrou zimu), s tenkou ponožkou zase na jaře i v létě (když sprchne). Když jsou od bahna stačí je opláchnout pod tekoucí vodou, utřít suchým hadříkem a jsou jako nové. Skvěle se kombinují, beru si k nim jakékoliv šaty a tmavomodré silonky- to skvěle prodlouží nohy. Skvěle vypadají i s úzkými džínami. Stali se tak stálicemi v mém botníku.

Najdu tu ještě někoho kdo se neobul do Hunterů? :D

FOTOGRAFKA: Nikule Podlipská


OUTFIT:
červený rolák: Marwill secondhand
kalhoty s lampasem: H&M
modré lesklé holínky: já je mám sice z tržnice, nechtěla jsem investovat velkou částku,
protože jsem se bála jestli je vůbec budu nosit, ale příště budu vybírat
na Answear :) tam mají teď za moc pěkné ceny třeba Marco Tozzi
nebo matné a sametové Lemon Jelly <3 ty sou super že jo?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama